Menajerimi Ara'da Burçin Terzioğlu’ndan mesaj: Kadınlara yönelik tacize karşı susmuyoruz

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi Menajerimi Ara’nın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümüne, konuk oyuncu olarak katılan Burçin Terzioğlu’nun sahnesi damga vuracak. Terzioğlu, kadınlara yönelik taciz ile ilgili önemli bir konuya değinecek.

13.10.2020 - 13:30

Menajerimi Ara'da Burçin Terzioğlu’ndan mesaj: Kadınlara yönelik tacize karşı susmuyoruz

Renkli dünyası, dinamik senaryosu, eğlenceli sahneleriyle menajerler ve oyuncuların yaşadıklarını gerçekçi bir dille seyircilere aktaran Menajerimi Ara’nın, bu akşam yayınlanacak 8.bölümünden vurucu bir önizleme sahnesi yayınlandı.

Menajerimi Ara 8. yeni bölüm ön izleme sahnesi

Burçin Terzioğlu’nun konuk olduğu bölümde hikaye gereği İstanbul Film Festivali’ni sunarken sahne arkasında başından geçen taciz olayı üstüne yaptığı konuşma izleyenleri derinden etkileyecek. Kadınlara yönelik taciz ile ilgili yaptığı ‘Susmuyoruz’ konuşmasıyla çok önemli bir konuya değinecek olan Terzioğlu, oyunculuğu ile de alkışları toplayacak. 
Menajerimi Ara 8. yeni bölüm fragmanı

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme alırken yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

Sayfa Yükleniyor...