Menajerimi Ara'nın yıldızı Canan Ergüder: Egomu yüksek yerlerde yaşamam

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara'nın başrollerinden Canan Ergüder, "Egomu yüksek yerlerde yaşamam. Daha mütevazı takılırım" dedi.

14.02.2021 - 15:54

Menajerimi Ara'nın yıldızı Canan Ergüder: Egomu yüksek yerlerde yaşamam

Dört sene önce oyuncu Kenan Ece’yle evlenip oğlu Demir’i kucağına alan Canan Ergüder Hürriyet'ten Hakan Gence'ye konuştu. Menajerimi Ara'da Feris karakterine hayat veren Ergüder, "Menajerimi Ara dizisinde işin diğer tarafına geçerek bir menajeri canlandırıyorsun. Sen ne kadar dizginleri menajerine bırakıyorsun?" sorusuna "Bırakmam, ben öyle biri değilim. Dizideki kadar oyuncusunun hayatına karışanları duydum ama benim hayatımda öyle bir menajer yok. Menajerimi çok sevsem de onunla eküri gibi dolaşmam. “Bunu böyle yapmalısın, bunu giyinmelisin” gibi şeylerin de zaten bana söylenmeyeceğini bilirler" diyerek yanıt verdi.

"Dizide oyuncuların büyük egolarını görüyoruz. Sen ne kadar egolusun?" sorusunu ise Ergüder şöyle yanıtladı: "Elbette bir egom var ama egomu yüksek yerlerde yaşamam. Öyle insanlardan hoşlanmam. Daha mütevazi takılırım. Sade bir hayatım var. Dışarıdaki insanların yaşamına daha yakın bir şekilde yaşıyorum."

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...