NTV

Meriç Aral: Seyirci ters köşe olacak

ntv.com.tr

Yaşam

Son olarak Yüksek Sosyete dizisinde rol alan Meriç Aral, yeni dizisi Söz'ü ntv.com.tr'ye anlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Savaş muhabiri Eylem karakterine hayat verecek olan Meriç Aral şöyle konuştu: "Özel bir timin başından geçen hikayeleri anlatan; aksiyon dolu, heyecanlı ve sürükleyici bir dizi. Çok heyecanlıyım. Benim için çok değişik zaten genel olarak da farklı bir proje o yüzden ne olacak nasıl olacak heyecanla bekliyorum."

"SEYİRCİ TERS KÖŞE OLACAK"

"Seyirci beni daha önce izlemediği bir rolle izleyecek. Bu biraz ters köşe ve sert bir rol. Bir takım olaylara yaklaşımın farklı taraflarını da gösteren bir rol. Sembolize edilen bir bakış açısı var o yüzden farklı buluyorum."

Aral'ın hayat vereceği Eylem karakteri.
Aral'ın hayat vereceği Eylem karakteri.

"Bunlar düşündüğümüz, bildiğimiz, okuduğumuz konular olduğu için rol için çok fazla bir şey yapmama gerek kalmadı. Herkesin duyguları, düşünceleri, fikirleri var. Ben kendi oyunumu ve karakterimi sürece bıraktım, inanlılmaz bir hazırlık yapmadım ama içimde bir yerlerde hazırlık var."

"BİRÇOK DUYGUYU HİSSETTİRECEK"

"Projeyi kabul ederken farklı olmasını ve yeni bir şey denemek istedim. Her türlü teknik detayları ince ince ilgilenildi. Sürekleyici, heyecanlı ve birçok duyguyu hissettirecek olduğu için seyirci bu diziyi izlesin. Biz çok çalıştık, herkesin bunu görmesini istiyoruz."

SÖZ'DEN İNTERNETE ÖZEL TANITIMETİKETLER