NTV

Mert Alaş'ın Kendall Jenner fotoğrafı ses getirdi

NTV Haber

Yaşam

Fotoğrafçı Mert Alaş'ın çektiği ve sosyal medyadan paylaştığı Kendall Jenner fotoğrafları büyük beğeni aldı.

İlişkili Haberler

İlişkili Haberler

Ünlü fotoğrafçı Mert Alaş, 69. Cannes Film Festivali'nde bulunan model Kendall Jenner'ı fotoğraflayıp, bu pozları sosyal medyadan paylaştı. Alaş'ın Instagram sayfasında yer verdiği iki fotoğraf beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Fotoğraflardan ilki 15 binden, ikincisi ise 19 binden fazla beğeni aldı.

Jenner, 69'uncu Cannes Film Festivali'nin konuğu olarak bulunduğu kentte tanıtım yüzü olduğu olduğu firmanın etkinliklerine de katıldı. 20 yaşındaki modele annesi Kris Jenner de eşlik etti.

Jenner, şık elbise seçimiyle de dikkat çekti. İki partiye katılan genç model, gece çekilmiş fotoğrafını Instagram sayfasından paylaştı. 

İlişkili Haberler

MERT ALAŞ KİMDİR ?

Mert Alaş Hava Kuvvetleri'nde pilot bir babayla manken bir annenin çocuğu olarak Ankara’da dünyaya geldi. 19 yaşında Londra’ya gitiği ilk günleri “yumurtadan çıkmış bir civciv gibiydim” diye tanımlayan Alaş, şehre aşık oldu.

Katıldığı bir partide Galler’de fotoğraf asistani olarak çalışan Piggott ile tanıştı. Daha sonra Piggott’un anlatımıyla, “Tanıştılar, yemeğe çıktılar ve o gece beraber yaşamaya ve çalışmaya başladılar”

Bazıları onu; Türkiye’den çıkıp dünyada modaya, müziğe, pop kültüre, modern sanata yön veren çembere dahil olmuş belki tek isim, bazıları ise ünlü isimleri soyunmaya ikna eden kişi olarak tanımlıyor.

Tek bir gerçek var ki o, Kate Moss, Elizabeth Hurley, Madonna, Victoria, David Beckham, Penelope Cruz, Scarlett Johansson ve Lara Stone gibi dünyaca ünlü isimleri fotoğraflayan kişi. 

ETİKETLER