Meryem Uzerli Hollywood yolcusu

Hollywood’un ünlü yapımcısı Mohammed Al Turki'nin Monako’da tanıştığı Meryem Uzerli’ye film teklifinde bulunduğu iddia edildi.

01.06.2016 - 08:30

Meryem Uzerli Hollywood yolcusu

Son olarak Gecenin Kraliçesi'nde Selin Bulut Alkan'ın canlandıran Meryem Uzerli'nin sevgilisi Alp Özcan ile F1 şampiyonasını izlemek için gittiği Monako'da yeni bir projeye adım attığı iddia edildi. 

VIP bir partiye katılan 32 yaşındaki Uzerli, burada tanıştığı ünlü yapımcı Mohammed Al Turki’den filminde oynaması için teklif aldı. Turki, fotoğraflarını ise “Sultan Meryem ile...” notuyla paylaştı.

Monte Monte Monte @meryemuzerlimeryem #Monaco مع مريم من حريم السلطان 💥

Mohammed Al Turki (@moalturki) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Hollywood’da Richard Gere’in rol aldığı Entrika’nın da aralarında bulunduğu 12 filmde yapımcı olarak görev alan Suudi Arabistanlı Turki, yeni filminde rol alması için Meryem Uzerli’ye teklif götürdü. İkilinin buluşmasını sosyal medyadan öğrenen Araplar, büyük sevinç yaşadı.

Things Could be worse !!! That Boat life 💥 #MonteCarlo #Family

Mohammed Al Turki (@moalturki) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bu arada Meryem Uzerli, sevgilisi ve Mohammed Al Turki’nin de bulunduğu kalabalık bir grupla şampiyonanın ardından verilen kutlama partisine katıldı. Güzel oyuncu, Jimmy’z isimli lüks mekanda Justin Bieber, 50 Cent ve Oscarlı aktör Adrien Brody’nin yaptığı düeti dinleme şansı buldu. Ayrıca yatta özel bir kutlama da yapıldı.

Sayfa Yükleniyor...