Metrobüs köprüsünden E5'e düştü!

Yenibosna metrobüs köprüsünden aşağıya düşen 60 yaşındaki kadın hayatını kaybetti. Olayı gören bir sürücü ise şunları söyledi: "Yukarıdan birşeylerin düştüğünü görerek bütün araçlar manevra yaptık. Biz önce bir çuval düştü sandık. Araçlarımızdan indiğimizde kadının aşağı düştüğünü anladık."

29.03.2011 - 09:57

Metrobüs köprüsünden E5'e düştü!

DHA'nın haberine göre; dün saat 16:00 sıralarında 60 yaşındaki Leman Özdemir henüz belirlenemeyen bir nedenle Yenibosna metrobüs köprüsünden aşağıya düştü. D-100 karayolu Avcılar istikametine seyir halinde olan araçlar düşen kadına çarpmamak için büyük çaba sarf etti.

Kanlar içerisindeki Özdemir’i gören sürücüler, durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi ancak Özdemir olay yerine gelen sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

AYAKKABILARINDAN TANIDI
Olay yerinde araştırma yapan polis ekiplerini gören ve ayakkabılarından eşini tanıyan Bahattin Özdemir, eşinin hayatını kaybettiğini öğrenince sinir krizleri geçirdi.

"ANNEN ÖLDÜ, HEMEN BURAYA GEL"
Acılı koca, "Annen köprüden düşerek ölmüş. Hemen buraya gel" diyerek oğluna acı haberi verdi.

Yaşlı kadının cenazesi, yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü.

"ÇUVAL DÜŞTÜ SANDIM"
Özdemir’in düştüğü sırada sırada otomobiliyle seyir halinde olan bir sürücü "Yukarıdan birşeylerin düştüğünü görerek bütün araçlar manevra yaptık. Biz önce bir çuval düştü sandık. Daha sonra araçlarımızdan indiğimizde kadının aşağı düştüğünü anladık" dedi.

Olayın gerçekleştiği sırada metrobüs köprüsünde olan vatandaşların polis karakolundaki ifadelerinde kadının aniden kendisini köprüden aşağıya bıraktığını söylediği öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...