‘Michael Jackson babam değil’

Michael Jackson’un gayri meşru çocuğu olduğu iddia edien Ömer Bhatti, sonunda yalanladı.

27.07.2009 - 10:51

‘Michael Jackson babam değil’

Ömer Bhatti, Michael Jackson için düzenlenen cenaze töreninde aile bireyleri ile birlikte en ön sırada yer almıştı. Çeşitli dans gösterileri internette yayınlanan ve fiziksel olarak da Michael Jackson’a benzetilen Bhatti’nin, şarkıcının gizlenen dördündüncü çocuğu olduğu iddia ediliyordu.

Uzun süre iddialar konusunda sessiz kalan Ömer Bhatti sonunda konuştu ve Michael Jackson ile aralarında hiçbir akrabalık ilişkisi bulunmadığını, sadece onun en iyi arkadaşı olduğunu söyledi.

Şu anda Norveç’te bir yakınının yanında kalan 25 yaşındaki Bhatti, 1996 yılında ailesi ile birlikte Neverland Çiftliği’ne taşınmış, annesi bakıcı, babası da şöför olarak işe alınmıştı.

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Ömer Bhatti’nin yakın bir arkadaşı ise Bhatti ile Michael Jackson’un çok yakın olduklarını, Bhatti’nin çiftlikte ailesinden başka bir yerde yaşadığını ve Michael Jackson’un ona karşı çok yakın ve korumacı davrandığını söyledi.

Michael Jackson’ın ağabeyi Jermaine Jackson, eğer biyolojik olarak kardeşinin oğlu olduğu kanıtlanırsa, Ömer Bhatti’yi seve seve aileye kabul edeceklerini açıklamıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...