Michael Jackson'un doktorundan ilginç itiraf

Michalel Jackson'u öldürmekle suçlanan doktoru, suçlamaları reddederek onu çok sevdiğini ve tuvaletini yapabilmesi için her gece efsane yıldızın penisini tutacak kadar yakın olduklarını iddia etti.

24.11.2013 - 14:00

Michael Jackson'un doktorundan ilginç itiraf

Verdiği ilaçlar nedeniyle Michael Jackson'u öldürmekle suçlanan doktor Conrad Murray cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu.

28 Ekim'de tahliye olan 60 yaşındaki doktor, Michale Jackson'un hap bağımlısı olduğunu, hayatı boyunca hap kullandığını, Jackson'un ilaç bağımlılığı yüzünden kazara kendi kendisini öldürdüğünü söyledi. 

New York Daily News'e konuşan Murray sözlerine şöyle devam etti:

"Ona ne kadar yakın olduğumu bilmek ister misiniz? Tuvaletini yapabilmesi için her gece penisini tutardım, çünkü geceleri tamamen bilinçsiz oluyordu."

Michael Jackson'un hayatının son zamanlarını acı içinde geçirdiğini söyleyen doktor,"Hep panik ve acı içindeydi. Michel Jackson kalbi kırık bir adamdı. O kendisini aşağı çekmek isterken ben onu korumaya çalıştım."

Ölmeden önceki son aylarda Michael Jackson'un adeta çıldırdığını iddia eden Murray, "Öyle ki evdeki hizmetçilerin kirli iç çamaşırlarını satacaklarını düşündüğü için iç çamaşırlarını bile değiştirmezdi" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...