Miley Cyrus ile Liam Hemsworth evlendi mi?

Bir dargın bir barışık olsa da 2010 yılından bu yana ilişkilerini sürdüren Miley Cyrus ile Liam Hemsworth’un evlendiği öne sürüldü. Çiftin yakınlarının sosyal medya paylaşımları, iddiayı doğrular nitelikte.

25.12.2018 - 17:23

Miley Cyrus ile Liam Hemsworth evlendi mi?

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus ile oyuncu Liam Hemsworth’un gizlice evlendikleri iddia edildi. İddia, çiftin yakın çevresinin sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflara dayandırıldı.

Yayınlanan görsellerde, çift bir kutlama töreninde görülüyor. Düğün pastası benzeri bir pastayı birlikte kesen ikiliden Cyrus’un beyaz bir elbiseyle, Hemsworth’un ise takım elbiseyle olması dikkat çekti.

Fotoğraflarda ayrıca Hemsworth'un kardeşleri ile Miley Cyrus'ın annesinin de yer alması, duvar süsünde "Mr, Mrs" (Bay, Bayan) yazması iddiaları daha da güçlendirdi.

İlk kez 2010 yılında The Last Song filminde tanışan çift evlendiklerine dair henüz resmi bir açıklama yapmadı.

İlişkilerini bir dargın bir barışık yaşayan çift, 2012 yılında nişanlanmış, 2014 yılında ayrılmıştı. Cyrus, bu ayrılığın ardından "Değişmeye ihtiyacım var. Ve yanınızda hiç değişmeyen biriyle birlikte değişmeye çalışmak çok zor. Birdenbire 'Seni artık tanıyamıyorum' diyebiliyor" açıklamasında bulunmuştu.

Yedi köpeği, domuzu ve atlara sahiplik yapan Cyrus & Hemsworth çiftinin geçtiğimiz aylarda Malibu'daki evlerinin yanması nedeniyle de evlilik kutlamalarının Cyrus'ın Tennessee'deki evine taşındığı düşünülüyor. Yangından kurtulan ve sahiplendikleri hayvanlarını kurtaran çift, "Birlikte yaşadığımız herkes alevlerin gücüyle yıkılmış durumda. Ama hayvan dostlarımız kurtuldu ve şu anda önemli olan bu. Evimiz artık yok, ama ailemiz ve arkadaşlarımızla paylaştığımız anılar hala duruyor" açıklamasında bulunmuştu.

Sayfa Yükleniyor...