Kral TV'nin düzenlediği Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması’nın 20 finalist güzeli Cuma gecesi Beyaz Show’un konuğu oldu.

Beyaz, Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması’nın finalistlerine üç soruluk bir anket hazırladı. Güzeller anket sorularına ellerindeki elektronik cihazlarla anında cevap verdiler.

"Türkiye’nin en önce ele alınması gereken sorunu nedir?" sorusuna, işsizlik, eğitim, trafik ve ekonomik kriz seçeneklerinden "ekonomik kriz" yanıtını verdiler.

Beyaz'ın "Bir erkekte öncelikle neye önem verirsiniz?" sorusuna da güzellerin yüzde 80'i "para" yanıtını verdi. Beyaz'ın bunun bir şaka olduğunu açıklamasından sonra Miss Turkey adaylarının gerçek cevapları şöyle oldu: Yüzde 50 romantizm, yüzde 35 kariyer, yüzde 10 para ve yüzde 5 yakışıklılık.

"Türkiyenin en yakışıklı erkeği kim?" sorusunun seçenekleri arasında da Rasim Öztekin, Kadir Çöpdemir, Zekeriya Beyaz, Beyazıt Öztürk vardı. Oyların tamamını Kadir Çöpdemir aldı.

Miss Turkey Güzellik Yarışması'nı bu yıl Kral TV düzenliyor. 29 Nisan Çarşamba akşamı 21.00’de yapılacak görkemli bir törenle Türkiye’nin en güzel kızı tacını takacak.