Miss Vogue Türkiye yayın hayatına başladı

Stili ve eğlenceli ruhuyla dikkat çeken kızların dergisi Miss Vogue, Mayıs itibarıyla Türkiye’de yayın hayatına başladı. Vogue, GQ ve Condé Nast Traveller dergilerinin de Türkiye edisyonlarını çıkaran Doğuş Yayın Grubu, Miss Vogue ile genç kızların en yakın arkadaşı olmaya hazırlanıyor.

ntv.com.tr 16.05.2017 - 18:15

Miss Vogue Türkiye yayın hayatına başladı

İlkbahar/yaz ve sonbahar/kış sezonlarında yılda iki kez yayınlanacak olan Miss Vogue Türkiye; moda, güzellik, sokak stili, ünlüler, dijital dünya, ilişkiler ve kariyer planlama konusunda tüm merak edilenleri okuyucularla buluşturuyor. Derginin genel yayın yönetmenliğini, aynı zamanda Doğuş Yayın Grubu Dergiler Projeler Koordinatörlüğü görevini yürüten Özge Sarıkadılar üstleniyor.

Derginin ilk sayısında neler var?

“Kıyafetler, aksesuarlar, saç ve makyajlar renkli, modumuz eğlenceli” mottosuyla yaza “Merhaba” diyen Miss Vogue Türkiye’nin ilk sayısının kapağında, Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Son zamanların en beğenilen oyuncularından Burak Deniz’in çekici pozlarının yanı sıra dijital flört sözlüğü ve  mezunundan moda okulu tüyoları derginin dikkat çeken konuları arasında. Dijital dünyada yıldızı parlayan Bella Hadid, Hazar Motan, Taylor Hill, Gizem Denizci ve Itır Esen ise derginin diğer konukları.

Sosyal kızların yeni adresi: missvogue.com.tr

missvogue.com.tr, dünya starlarının stillerinden ve güzellik rutinlerinden ilham alarak genç kızlara önerilerde bulunuyor ve günlük hayatta ünlüler kadar etkileyici olmanın inceliklerini anlatıyor.

Sezon trendleri, mezuniyet stil önerileri, sokak modası, kız arkadaşlar, ilk randevular, ünlülerin aşk hayatı, makyaj tüyoları, bakım rutinleri, ünlülerin güzellik sırları, cilt bakımları, fit kalmanın sırları, sağlıklı beslenme tüyoları, aylık burç yorumları, burçlara göre ilişkiler ve çok daha fazlası missvogue.com.tr’de sizleri bekliyor.

Özge Sarıkadılar’dan #ilklergüzeldir

İlk arabana sahip olabilmek için bir an önce 18 yaşına basmayı beklersin. İlk parfümünü seçerken tenine en uygun olanı bulana kadar yüzlercesini denersin. İlk makyajında göz kalemini yanlış çeker, farını fazla sürersin. İlk tasarım çantan askılı mı, logolu mu, büyük mü küçük mü olsun bir türlü karar veremezsin. İlk mücevherinin bir hatırası olsun istersin. Odanın duvarına astığın ilk sanat eserin üniversitede kendi evine çıktığında seninle gelsin istersin. Kaşlarını ilk aldırdığında biraz fazla ileri gidersin. Sevgilinle ilk öpüşmenden sonra heyecandan sabaha kadar uyuyamazsın. İlk aşkını daima hatırlarsın. İlk Instagram post'un ne olsun bir türlü karar veremezsin. İlk tasarım ayakkabın her ne kadar üzerinde duramasan da mutlaka topuklu olsun istersin. İlk mezuniyet kıyafetini diktirsen mi hazır mı alsan bilemezsin. İlk gece çıkmanda denediğin her kombinin fotoğrafını çeker arkadaşına gönderirsin. Okul hayatında edindiğin ilk arkadaşın sonsuza kadar dost olarak kalsın istersin. Sonuç olarak ilk’ler hayatımızın önemli bir parçasıdır ve kaç yaşında olursan ol ilk’leri yaşamaya devam edersin. Biz de ilk sayımızla birlikte huzurlarınızdayız ve heyecanlıyız. Bundan böyle her sezon, sezonun öne çıkan moda ve güzellik trendleriyle sizlerle birlikte olacağız. Sen de missvogue gang'in bir parçası olmak istiyorsan @missvogueturkiye'yi etiketleyerek #ilklergüzeldir hashtag’iyle ilk'lerini paylaş, fotoğrafların missvogue.com.tr'de yer alsın. Unutma ilkler daima güzeldir, özeldir ve asla unutulmaz.

Sayfa Yükleniyor...