Miss Vogue Türkiye’nin ikinci sayısı çıktı

Stili ve eğlenceli ruhuyla dikkat çeken kızların dergisi Miss Vogue Türkiye, Sonbahar/Kış sayısıyla okurlarına “Merhaba” diyor.

01.11.2017 - 16:39

Miss Vogue Türkiye’nin ikinci sayısı çıktı

Işıltılı görünümler, deneysel katmanlar, renkli paltolar, karakterli ekoselerle sonbahara hızlı bir giriş yapan ve ısıyı yükselten Miss Vogue Türkiye’nin ikinci sayısı çıktı.

Miss Vogue Türkiye’nin ikinci sayısının kapağında bir tüy gibi narin duruşuyla Büşra Develi yer alıyor.

Ne istediğini bilen, istediğini elde edecek kadar da kararlı bir genç adam Boran Kuzum’la çok özel röportajın yanı sıra 2017-2018 Sonbahar/Kış koleksiyonları, makyaj tüyoları, kış aylarında cildinizi korumanın yolları ve sezona damgasını vuran kazaklar derginin dikkat çeken konuları arasında. Sokak stili deyince akla ilk gelen isimlerden biri kuşkusuz Hailey Baldwin, moda dünyasını çılgına çeviren Kaia Gerber, 2017-2018 Sonbahar/Kış koleksiyonlarının en “créme de la créme” görünümleriyle karşımıza çıkan güzel model Nil Keser, sağlıklı beslenmesi, hazırladığı raw tatlılar ve paylaştığı leziz tariflerle çoktan bizi mutfağına çeken Beril Oymak, YouTube’un esprili, doğal ve rahat kızı Cansu Akın, doğallığı ve neşesiyle bizi kendine çeken Elvin Levinler derginin diğer konukları.

Sayfa Yükleniyor...