Monaco'da hem iş hem eğlence!

Dünyanın en iyi kulüpleri ve sahipleri, gece hayatında söz sahibi olan yatırımcılar, işletmeciler, lüks markalar, dj'ler… Kısaca eğlence sektöründeki herkes Kasım'da MICS'de buluşuyor. Siz de gece hayatının trendlerinin belirleneceği bu platforma dahil olup hem eğlenip, hem iş yapmak ister misiniz?

08.08.2011 - 15:58

Monaco'da hem iş hem eğlence!

MICS (Monaco International Clubbing Show); gece hayatı endüstrisine odaklanmış, son derece seçkin olan uluslararası ilk ve tek buluşma platformudur. Yüksek prestiji ile ünlü, Monaco'daki Grimaldi Forum'da düzenlenen bu büyük organizasyonun bu yıl ki tarihi 9-10-11 Kasım olarak belirlendi. İster katılımcı ister ziyaretçi olarak yer alabileceğiniz bu etkinlik sayesinde, yeni müşteri ve yatırımcılarla buluşma fırsatı yakalarken, eğlence sektörüne hitap edebilen ürünlerinizi, markanızı hatta müziğinizi uluslararası platforma taşıyabileceksiniz.

Geçen yıl ilki düzenlenen MICS'de, 10,000 m²' den daha büyük bir alanda 10,134 profesyonel, 28 ülke 100 marka, en yeni ürünlerini ve yeniliklerini sundular, keşfettiler ve birbirleriyle paylaştılar.

Organizasyona VIP Room (Fransa), Sankeys (İngiltere), Nikki Beach (World), Billionaire (İtalya), Blue Marlin Ibiza (İspanya) ve SohoRooms (Rusya)… vb gibi uluslararası alanda markalaşmış 300 gece kulübü sahibi ve yöneticisi katıldı. Düzenlenen partilerde, DJ kabinleri Bob Sinclar, Aviici, DJ Chuckie gibi dünyanın en iyilerini ağırlarken, dünyaya açılmak isteyen başka DJ'ler de standlarında performanslarını sundular. Teknik alanda Clay Paky, Sennheiser ve Activision gibi eğlence ekipmanları sergilenirken, içecek bölümünde  Moët & Chandon 'dan Chivas'a, Absolut Vodka'dan enerji içeceklerine kadar geniş bir yelpaze vardı. Markalar kadar katılımcıları da renkli olan organizasyonda, özel tasarım spor araba üreticileri, sektöre ciddi sermayeler ayıran Rus ve İtalyan yatırımcılar dikkat çekti. Işıltılarıyla dikkat çeken başka bir unsurda pırlantalı jean'ler ve saatler olmuştu.

Bu yıl da, geçen yılı aratmayacak hatta hedefi daha çok katılımcıyla daha güzel projeler olan MICS sadece Grimaldi Forum sergi-teşhir alanıyla sınırlı kalmıyor, tüm Monaco bu festivale ev sahipliği yapıyor. MICS süresince, Jimmy'z gibi Prensliğin en prestijli mekanlarında, sadece bu organizasyona özel onlarca parti düzenleniyor ve aynı bünyede devam eden MCFF Fashion Forum, FG Awards, Dj Festival, Art Gallery gibi etkinlikler de gerçekleştiriliyor. Böylece ister katılımcı ister ziyaretçi olun, pek çok etkinlikten faydalanarak, hem eğlenip hem iş yaparken kazançlı bir şekilde ülkenize dönüyorsunuz.

Uygun katılım ücretleri olan organizasyonu Monaco Hükümeti destekliyor. Siz de bu nezih ortamda bulunmak ya da ayrıntılı bilgi almak için, organizasyonun Turkiye ve Kıbrıs resmi temsilcisi Can Bener'e can@mics.mc e-posta adresinden ulaşmanız yeterli olacaktır.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...