Monte Carlo Moda Haftası'nda ezratuba defilesi

Türkiye’nin en değerli ihracat ürünlerinden olan doğal taşı tanıtmak ve ihracatını artırmak amacıyla 2017’yi "Dünya Türk Doğal Taşları Yılı" olarak belirleyen İstanbul Maden İhracatçıları Birliği’nin desteğiyle, Türk doğal taşlarının tanıtımını üstlenen ezratuba markası, doğal taşın büyüsünü yansıtan “Turkish Stones” isimli 2018 Cruise koleksiyonunu Monte-Carlo Moda Haftası’nda sergiledi.

ntv.com.tr 06.06.2017 - 17:30

defile1.JPG

Monaco Prensliği'nin himayesinde; bu sezon 5'incisi düzenlenen Monte Carlo Moda Haftası’na, Türkiye’nin dünya çapında giyilebilir teknoloji başta olmak üzere inovatif alanda tanınmış olan ezratuba markası moda haftasına davet edilen ilk Türk markası oldu.

Monaco Prens ailesinin ev sahipliğinde, 1 Haziran akşamı Musée Océanographique’de gerçekleşen gala yemeğinde ödül alan Naomi Campbell, tasarımcılarla yaptığı kısa sohbet sırasında Monte Carlo Moda Haftası’na bir Türk markasının katılmasını çok güzel bir gelişme olarak nitelendirdi ve tasarımcılara başarılar diledi. 

3 Haziran Cumartesi günü düzenlenen defilenin ardından, Cafe de Paris’nin Bellevue Terasse’da Ezra ve Tuba kardeşler ve İMİB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahyaoğlu’nun ev sahipliğinde, Avrupa cemiyetinin katıldığı özel bir davet gerçekleşti.

Avrupa cemiyeti ve basınının katıldığı davette, tasarımcıları Türkiye Fahri Konsolosu Dr. İlhami Aygün ve ailesi, Marsilya Ticaret Ataşesi Tuğrul Görgün İMMİB Genel Sekreteri S. Armağan Vurdu ve İMİB Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Kohen ve eşi yalnız bırakmadı.

Geceye ezratuba’nın 2018 Cruise kolesksiyonundan en beğendiği parçalardan biri olan uzun bir elbiseyle katılan dünyaca ünlü model ve oyuncu Victoria Silvstedt İMİB Başkanı Ali Kahyaoğlu ve Ezra Tuba kardeşleri kutladı ve koleksiyona hayranlığını dile getirdi. 

Sayfa Yükleniyor...