Nako, örgü örmeyi öğretiyor

Nako, web sitesi üzerinden yaptığı yayınla örgü örmeyi öğretiyor. Türkiye’de ilk defa uygulanan yöntemle artık herkes örgü örebilecek.

31.03.2009 - 15:07

Nako, örgü örmeyi öğretiyor

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde örgü ören hanımların sayısı hızla artıyor. Örgü, gün boyunca stres altında yaşayan insanları rahatlatan ve huzur veren bir hobi olması ve günün moda trendlerini barındırması nedeniyle gençlerin ilgisini çeken bir uğraş alanı. Yaratıcılığı ön plana çıkarabilen, özgün üretim yapma şansı tanıyan el örgüsü, aynı zamanda ekonomik olması sebebiyle de her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.

Buradan hareketle Nako, örgüye yeni başlayanların örgü öğrenebilecekleri, örgü örüp ilerletmek isteyenlerin farklı teknik ve modelleri bulabilecekleri, ileri seviyede örgü örenlerin de ufkunu genişletecek projelerin bulunduğu bir internet sitesi açtı.  www.nako.com.tr adresinden istenilen bilgiye görsel olarak ulaşılıp, eş zamanlı pratik yapılabilecek.

Modeller, Nako’nun web sitesindeki ekranda profesyonel kişiler tarafından adım adım uygulanarak ve anlatılarak gösterilecek. Böylece, daha once hiç deneyimi olmayanlar rahatlıkla istedikleri modeli yapabilecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...