Naomi Campbell sordu, Putin cevapladı

Dünyaca ünlü top model Naomi Campbell, Rusya Başbakanı Vladimir Putin ile GQ dergisinin İngilizce baskısı için röportaj yaptı.

01.02.2011 - 10:07

Naomi Campbell sordu, Putin cevapladı

ünlü top model Naomi Campbell, GQ dergisi için yaptığı röportajda özellikle Putin’e formunu nasıl koruduğunu sorarken, Rus lider düzenli spor yaptığını ve her gün yüzdüğünü söyledi. Derginin internet sayfasında yayınlanan röportajda Putin, 14 yaşından itibaren judo ile ilgilendiğini belirtti.

Campbell’in, “rafting, eyersiz binicilik, motosiklet yarışı, kayak ve avcılık gibi ekstrem sporlar yapıyorsunuz. Yaralanmaktan korkmuyor musunuz?" sorusu üzerine son sportif yaralanmasının öğrencilik yıllarında olduğunu söyleyen Putin, egzersiz yaparken parmağını kırdığını söyledi.

Geçen yaz Kırım’da motosiklet kullandığı zaman ile ilgili bir anısını da anlatan Putin, “Ben onlar kadar sert biri değilim. Orada çok cesur bir adam vardı. Motosikleti ile birkaç bin kilometre gelmişti ve onun tek bacağı vardı. Diğerini Yugoslavya’da savaş zamanında kaybetmişti" dedi.

Siyahi model Putin’e, kelebek stilinde yüzüşün en zor stillerden birisi olduğunu hatırlatarak objektiflere yansıyan o yüzüşünü de sordu. Putin bu soruya ise,“ Su soğuk olduğu için bu stili tercih ettim. O Sibirya’nın ünlü ırmaklarından birisi ve suyun sıcaklığı 16 derece idi. Ben orada mümkün mertebe suyun içinde nasıl daha az kalırım diye çabaladım" diye cevap verdi.

Naomi Campell, milyarder Rus sevgilisi Vladimir Doronin ile birlikte Moskova’da yaşıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...