Naomi Osaka, Louis Vuitton'un yeni yüzü oldu

Louis Vuitton yıldızlar kadrosuna eklenen son isim tüm zamanların en etkili tenisçilerinden ve dünyanın en çok kazanan kadın sporcusu Naomi Osaka oldu.

13.01.2021 - 09:07

Naomi Osaka, Louis Vuitton'un yeni yüzü oldu

Fransız moda devi Louis Vuitton'un yeni marka yüzü, tenisçi Naomi Osaka oldu. 23 yaşındaki raket, Vuitton'un 2021 ilkbahar-yaz kreasyonunun tanıtacak. Osaka, "Tenis dışında en değerli tutkum moda. Bunun için de Louis Vuitton'dan daha ikonik bir marka yok" dedi.

"ORTAK TUTKUYU PAYLAŞIYORUZ"

Louis Vuitton kadın koleksiyonları artistik direktörü Nicolas Ghesquiere tarafından fotoğraflanan İlkbahar-Yaz 2021 kampanyasında sahneye çıkacak olan Osaka "Nicolas ile çalışmak büyük bir onurdu. Bir tasarımcı olarak ona hayranım ve Japon kültürüne ve stiline ortak bir tutku paylaşıyoruz" diye konuştu.

"NESLİNİ TEMSİL EDEN OLAĞANÜSTÜ BİR KADIN"

"Küresel marka elçisi olmak benim için gerçekten bir hayalin gerçekleşmesi” diyen Naomi Osaka’ya ek olarak Louis Vuitton artistik direktörü Nicolas Ghesquiere ise “Naomi neslini temsil eden olağanüstü bir kadın ve aynı zamanda herkes için bir rol model. Kariyeri ve inançları ilham verici. Naomi'ye hayranım, kendine sadık kalıyor ve değerlerinden asla ödün vermiyor” dedi.

Gorillerde corona virüs rastlandı

Sayfa Yükleniyor...