"Nasıl böyle çuvalladın?"

İspanyol futbolcu Iker Casillas, takımı İspanya'nın İsviçre ile yaptığı ilk Dünya Kupası maçını kaybetmesinin şokunu yaşarken saha dışında da sunucu sevgilisi Sara Carbonero'nun sert sorularıyla karşılaştı.

Haberler 18.06.2010 - 10:02

"Nasıl böyle çuvalladın?"

Dünyanın en seksi sunucusu ünvanlı Sara Carbonero biten maçın ardından yaptığı röportajda İsviçre yenilgisinin sebebini öğrenmek istedi. Aynı zamanda sevgilisi olan Casillas'a "Nasıl böyle çuvalladın?" diye sorunca futbolcu utancından ne yapacağını bilemedi.

"Ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Bu mağlubiyetin sonuçları olup olmayacağını da bilmiyorum." diyerek başını öne eğen ve gözlerini sunucu kız arkadaşından kaçıran Real Madridli kaleci, 1-0'lık yenilginin sıkıntısı içinde hızlı adımlarla uzaklaştı.

İşin ilginç yanı futbolcu bu başarısızlıktan sorumlu tutulan tek isim değil, Carbonero da maç sırasında kenar çizgisinde sevgilisinin hemen arkasında durarak futbolcunun dikkatini dağıtmakla ve bu yüzden de gol yemesine sebebiyet vermekle suçlanıyor.


Casillas, İsviçre oyuncusu Deryiok'un attığı topu elleriyle kurtarmak yerine, ayağıyla kurtarmaya çalışınca top yine bir İsviçre oyuncusu olan Fernandes'e geçmiş ve Fernandes de gol atmıştı.


Casillas ve Carbonero geçen yıl Güney Afrika'da yapılan Konfederasyon Kupası'nda çıkmaya başlamıştı. Carbonero, suçlamaları "Bu çok saçma. Ben nasıl bir takımın dengesini bozabilirim?" diye cevapladı.

Sayfa Yükleniyor...