NBA maçında Richard Branson'a sürpriz

Milyarder işadamı Sir Richard Branson, NBA maçı izlerken bir anda kendisini şovun içinde buldu.

ntv.com.tr 17.04.2015 - 10:02

NBA maçında Richard Branson'a sürpriz

Sahibi olduğu Virgin Otel'in açılışı için Şikago'da bulunan 65 yaşındaki İngiliz işadamı Richard Branson Chicago Bulls-Atlanta Hawks arasında oynanacak NBA maçını izlemek için saha kenarında yerini aldı.

Devre arası şovları sırasında insan bowlingi" için gönüllü arayan maskot, kendisini fark etti ve sahaya davet etti. İlk başta kaçmaya çalışsa da Branson şovda yer almayı kabul etti ve sahada eğlenceli anlar yaşandı. İşte Richard Branson'ın "insan bowlingi" performansı...

RICHARD BRANSON KİMDİR?

18 Temmuz 1950 Londra doğumlu Sir Richard Charles Nicholas Branson 350'den fazla şirketi bulunan Virgin şirketler grubunun CEO'sudur.

İlk ticari başarısını henüz 16 yaşında iken çıkardığı Student adlı dergi ile kazandı. 1971 yılında günümüzde dünya çapında yaygınlaşmış Virgin Megastore zincirinin ilk mağazasının açtı. Gösterişli ve rekabete dayalı stil ve satış stratejisi ile, Virgin Markası özellikle 1980'li yıllarda hızlı bir şekilde büyüdü. Bu şekilde aynı strateji ile Virgin Atlantic Airways adıyla havayolu şirketi ve Virgin Records adlı müzik şirketini büyüttü. Richard Branson'un, günümüzde servetinin 4 Milyar Sterlinin üzerinde olduğu tahmin ediliyor.

Sayfa Yükleniyor...