'Ne yaptınız Nihat Doğan’ı? Öldürün onu'

Kendisine suikast yapacaklarını ve çetenin kendisi için "Bir haftada Zincirlikuyu Mezarlığı’na teslim ederiz" dediğini söyleyen Nihat Doğan, açıklamaları nedeniyle hedef olduğunu iddia ediyor.

03.03.2011 - 10:31

'Ne yaptınız Nihat Doğan’ı? Öldürün onu'

Son dönemde yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Nihat Doğan, bir çetenin kendisine suikast yapacağını iddia etti. 

Yürütülen bir çete operasyonu kapsamında iki gün önce ifadesine başvurulan Doğan, konuya ilişkin "İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Organize Şube’de ifade verdim. 60 kişilik bir çete çökertilmiş. Çetenin telefon konuşmaları takip edilmiş ve beni öldürmeyi planladıkları ortaya çıkmış" dedi.

Milliyet gazetesinde yer ala haberde; çete üyelerinin konuşmalarını da anlatan Doğan, şunları söyledi:

"BİR HAFTA İÇİNDE ZİNCİRLİKUYU MEZARLIĞI’NA TESLİM EDECEĞİZ"
"Mesela, çetenin lideri ‘Ne yaptınız Nihat Doğan’ı? Öldürün onu’ diyor. Diğer çete üyesi de ‘Abi onu kimlerin koruduğunu öğreneceğiz merak etme. Bir hafta içinde Nihat Doğan’ı Zincirlikuyu Mezarlığı’na teslim edeceğiz, kaldığı yeri araştırıyoruz’ diye karşılık veriyor. Bu çete Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar civarlarında birçok olaylara karışmış. Daha sonra da yakalanmış."

"TRAFİKTE TACİZ ETTİLER"
"Daha önce de böyle bir şey olmuştu, o zaman da gidip ifade verdim. 2008’in sonlarında trafikte tacize uğramıştım. Beni sıkıştırmaya çalışmışlardı ama ben onların üzerine arabayı sürdüm, korumalar falan bağırınca kaçtılar. Kader işte... Böyle şeyler oluyor.

"KÖPEKLERDEN KORKSAK SOKAĞA ÇIKMAZDIK"
Ülke meseleleriyle ilgili halkın yanında tavır almamız, demokrasi ve özgürlüklerden yana olmamız ve bu tavrımızı notalara döküp sözel manada halkımızla paylaşmamızdan sonra fazlasıyla ölüm tehditleri geliyor ama köpeklerden korksak sokağa çıkmazdık."

SURVİVOR'A MI GİDECEK?
Acun Ilıcalı’nın yeni "Survivor" yarışmasından teklif aldığını söyleyen Doğan, adıyla açılan twitter ve facebook hesaplarına yazılan esprili mesajlara kendisinin de güldüğünü belirtti.

"AHMAKLA MUHATAP OLAN DA AHMAKTIR"
Doğan, "Ahmaklara verilecek en güzel cevap sessiz kalmaktır. Ahmakla muhatap olan da ahmaktır. Dava falan açmayacağım. Zaman zaman ben de esprileri okuyup gülüyorum" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...