Nilüfer'den kızı Ayşe Nazlı'ya: "Gece dışarı çıkamaz"

Sanatçı Nilüfer kızı Ayşe Nazlı için, "Boyu beni geçti ama gece çıkmaya izni yok" dedi.

14.05.2017 - 10:30

URV3c_1474458130_8625.png

17 yaşındaki kızı Ayşe Nazlı ile birlikte Hürriyet'e konuşan Nilüfer kendi annesi hakkında şunları söyledi: "Biz annemle çok tartışırdık. Annem her şeyime karışan, aşırı baskı uygulayan bir kadındı. Babam ben 10 yaşındayken vefat etti. Küçük yaşta babamı kaybettiğimiz için bütün sorumluluk annemdeydi. Sanıyorum annem bu nedenle korkuyordu. Club 33 diye bir yer vardı o dönemlerde. Bazı arkadaşlarım ortaokuldayken oraya matineye giderlerdi. Annem bırakmazdı. Yasaklar koyardı. Gece çıkmam zaten imkansızdı. Gündüz öyle yerlere gitmeme de izin vermezdi. Zaman zaman punduna getirip giderdim gerçi."

"ANNEMLE HİÇBİR ŞEYİ KONUŞAMAZDIM"

Nilüfer sözlerine şöyle devam etti: "Makul bir şeyse hayır demem için bir neden yok. Ben anneme hiçbir şeyimi anlatmazdım. Kapalı kutuydum. Ama annemden dolayı öyleydim. Annemle hiçbir şeyi konuşamazdım. Ne flörtümü ne de içimde olan duygularımı... Annem hiçbir zaman “Neyin var kızım, gel konuşalım” demedi. Biz Ayşe Nazlı ile öyle değiliz. Her şeyi konuşabiliyoruz. Zaten devir de artık öyle değil."

"BOYU BENİ GEÇTİ AMA GECE ÇIKMAYA İZİN YOK"

"Ayşe Nazlı’nın en çok neyine karışıyorsun?" sorusuna ise Nilüfer, "Çok fazla karışmam gereken bir durum olmuyor. Bazen bazı arkadaşlarının gece dışarı çıktıklarını söylüyor. Boyu beni geçti ama gece çıkmaya izni yok. Oturduğumuz sitenin içinde bir kafe var. Arkadaşlarıyla oraya gidiyorlar. Bizim sitenin içinde olursa en geç 8’e kadar izni oluyor... Benim yaşadığım dönemle onun yaşadığı dönem çok farklı. Ben onu anlamaya çalışıyorum. Arada anlayamadığım ve tenkit ettiğim şeyler olabiliyor ama" diyerek yanıt verdi.

Sayfa Yükleniyor...