Nurgül Yeşilçay'ın diyetine Murat Cemcir yorumu: Önden salça yemeyeceğiz yani

Düğün hazırlıklarıyla gündemde olan Nurgül Yeşilçay'ın sosyal medyadan paylaştığı yeni beslenme programına Murat Cemcir'den yorum geldi: Önden salça yemeyeceğiz yani şimdi anladım

20.12.2019 - 09:52

cemsir.jpg

Necati Kocabay ile evlilik hazırlığında olduğu bilinen Nurgül Yeşilçay geçen ay formülünü verdiği ve çok konuşulan diyetini bozduğunu söyledi. Instagram hesabından fotoğrafını paylaşan 43 yaşındaki oyuncu yeni beslenme programını da şu şekilde açıkladı: 

"ÖNCE PROTEİN"

"Şimdi ben bi diyete başlamıştım ya. Hah!!! Onu bozdum. Şimdi tekrar başladım ya hani. Hani doktor kontrolünde. Hah!!!O devam. Çok kısa kısa işe yarayanları söylüyorum:
- Sabah aç karna kantaron yağı
- Lokantaya gittiğinizde ekmek gelir ya önce sakın yeme! Önce protein! Yemeğin sonunda karbonhidrat al
- Makarna ye sebzeli ve sakın hamur gibi pişirme! 


Yeşilçay'ın bu paylaşımına Murat Cemcir'den yorum gecikmedi. Cemcir “En sevdiğim yengem” dediği Nurgül Yeşilçay'ın notunun altına "Önden salça yemeyeceğiz yani şimdi anladım" yazdı. 

"SİHİRLİ FORMÜL"

Nurgül Yeşilçay, geçen ay kilo aldığı zamanlarda uyguladığı ve “sihirli formülüm” dediği diyet programını paylaşmıştı:  “Sabah büyük bir bardak suyun içine yarım limon, bir yemek kaşığı elma sirkesi, yarım çay kaşığı zerdeçal, zencefil tozu ve karabiber atıp içiyorum. Hem metabolizmayı hızlandırıyor hem de yağ yakıyor”.

Sayfa Yükleniyor...