Offset'in kızı Kulture için aldığı oto koltuğuna görgüsüzlük eleştirisi

Offset'in boşanmak üzere olduğu eşi Card B ile birlikteliğinden olan iki yaşındaki kızı Kulture için aldığı 8 bin dolarlık araba koltuğunu sosyal medyada paylaşması 'görgüsüzlük' eleştirilerine yol açtı.

ntv.com.tr 14.10.2020 - 11:23

Offset'in kızı Kulture için aldığı oto koltuğuna görgüsüzlük eleştirisi

Rap şarkıcısı çift Offset ve Cardi B'nin iki yaşındaki kızı Kulture, şanslı doğan çocuklardan. Anne ve babası, onun için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Offset, Kulture için 8 bin dolara satın aldığı oto koltuğunu sosyal medya hesabında paylaştı. Deri kaplı koltuğun üzerinde Rolls Royce sembolü ve Kulture yazısı dikkat çekti.

28 yaşındaki şarkıcı Offset, esprili paylaşımında, “8 bin dolarlık oto koltuğu ve bir hafta içinde fıstık ezmesi ve marmelatla kaplanacağına iddiaya girerim” notunu yazdı. 

Geçen ay boşanma başvurusu yapan Cardi ve Offset çifti, geçen hafta sonu Cardi B’nin 28’inci doğum gününü birlikte kutladı. Araba koltuğu, Offset’in bu Cardi B’ye hediye ettiği Rolls Royce’un bir parçası.  

GÖRGÜSÜZLÜK ELEŞTİRİSİ

Oto koltuğu paylaşımı sonrası Offset’in hayranları ikiye bölündü. Kimi koltuğu çok beğendiğini söylerken, kimi de 8 bin doları çöpe attığını, Kulture’un birkaç yıl içinde hızla büyüyeceğini ve yeni bir koltuğa ihtiyaç duyacağını söyledi. Eleştirenlerden bir kısmı ABD’de pek çok kişinin işsiz olduğunu ve açlık çektiğini belirterek, Offset’in görgüsüzlük yaptığına dikkat çekti.

Bu, şarkıcı ikilinin kızlarına aldığı ilk pahalı hediye değil. Çift, temmuz ayında yayınladıkları bir video ile kızlarına 8 bin dolarlık Birkin marka bir çanta aldıklarını duyurmuştu.

Sayfa Yükleniyor...