Okan Bayülgen'e kulis protestosu

Sunuculuğunu Okan Bayülgen'in üstlendiği Medya Kralı programının konukları arasında tiyatro oyuncusu Metin Zakoğlu da vardı.

Okan Bayülgen'e kulis protestosu

Programa katılacağını "Azz sonra Okan Bayülgen'deyimmmm" notuyla sayfasından duyuran Zakoğlu, 2,5 saat boyunca kuliste bekletildiğini söyleyerek canlı yayına çıkmadı.

Metin Zakoğlu tepkisini yine twitter sayfasına yazdığı notlarla dile getirdi.

"Maalesef 2.5 saat bekletilmekten uykumun gelmesinden, program biterken çıkartılma saygısızlığından yayına çıkmadım. Herkesin bilgisine... Çivisi iyice çıkmış her şeyin. Kim daha çok soytarılık yapıyorsa onun var olduğu yerde ben yokum. Saygısız değilim ama aptal da olmadım bugüne kadar.

Dün gece bana şunu öğretti; bu ulusta maymunluk yapamıyorsan, sadece sanatçıysan medya denen çöplükte kimsenin umrunda değilsin. Sanatın popüler olmadığının kanıtı idi dün akşam yaşadıklarım, bundan da çok mutlu oldum ayrıca!

Dün akşam Okan Bayülgen'in programına konuk edilip; 2,5 saat kuliste TV'den onları izlemem sağlanıp, programa alınmamamı kınıyorum. Arayarak ve buradan yazarak tavrıma destek veren güzel sözleri ile beni mutlu eden tüm dostlarıma teşekkür ederim."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...