Okumak hiç bu kadar eğlenceli olmadı

Dünyanın en büyük dergi markaları Vogue, GQ, National Geographic Türkiye ve National Geographic Kids’i ekstra ve eğlenceli bir içerikle, üstelik çok daha uygun bir fiyata iPad’lerinizden takip edebilirsiniz.

20.01.2014 - 16:30

Okumak hiç bu kadar eğlenceli olmadı

iPad kullanıcıları için Türkiye’nin en popüler dergilerine erişmek artık çok kolay.

Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayınlanan Vogue, GQ, National Geographic Türkiye ve National Geographic Kids okurları için dijital abonelik kampanyası başlıyor. Her bir dergi, yıl boyunca sadece 13.99 TL karşılığında iPad üzerinden severleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

iPad Gazetelik’te bir yılı aşkın süredir yayın yapan dergiler, Türkiye’nin en popüler uygulamaları arasında yer alıyor. İnteraktif içerikleri, iPad’e özel video çekimleri, detaylı fotoğraf galerileriyle dünyadaki dijital yayıncılık çizgisini yakalamayı başaran Vogue, GQ, National Geographic Türkiye ve National Geographic Kids; okurlarına bambaşka bir okuma deneyimi vaat ediyor.

Modanın kutsal kitabı Vogue’u iPad’den takip etmek, Bir GQ erkeği olmanın sırlarına erişmek, Serengeti aslanının hikayesini gerçek görüntüler eşliğinde National Geographic kalitesiyle okumak artık çok kolay.

Çocukların eğlenirken dünyayı ve evreni National Geographic ailesinin sarı çerçevesinden öğrenmesini sağlamak için okurların, uygun fiyatlı iPad kampanyasına katılmaları yeterli.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...