Ölmeden önce 47 yıllık hayalini gerçekleştirdi

ABD’de yaşayan ve kanserle mücadele eden Kathleen Rinard kendisi gibi kanser hastası olan eşine hayatının en güzel hediyesini verdi. Rinard son isteği Cobra spor arabayla gezmek olan eşine bir değil 29 araba ‘hediye etti’.

06.11.2012 - 13:59

Ölmeden önce 47 yıllık hayalini gerçekleştirdi

ABD’nin Arizona eyaletinde yaşayan ve meme kanseriyle mücadele eden Kathleen Rinard  prostat kanseri olan ve çok az ömrü kalan eşi Dayton’ın senelerdir kurduğu hayali gerçeğe dönüştürdü.

Cobra spor arabayla dolaşmayı hayatının amacı haline getiren Dayton eşinin jestiyle bir yerine 29 araçla gezme şansına sahip oldu.

Cobra spor arabaya sahip bir kişiyi arayarak kendisinden eşini gezdirmesini rica eden Rinard hastanenin önüne gelen 29 spor otomobili görünce sevinçten havalara uçtu.

ABC televizyonunun haberine gore Rinard'ın aradığı kişi durumu diğer Cobra sahiplerine bildirdi ve hepsi çifte unutulmaz bir an yaşatmak için hastanenin yolunu tuttu.

Otomobilleri görünce hemen gezmek isteyen Dayton 1965 yılından beri bu anın hayalini kuruyordu.

Televizyona konuşan Rinard şunları söyledi: “O hastalığım boyunca benim yanımdaydı. Bu ona son hediyem olacak.”

Geçtiğimiz Şubat ayında yayınlanan haber ve videosu internette en çok paylaşılanlar arasına girince TV kanalı hikayeyi tekrar izleyiciyle buluşturma kararı aldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...