Ölüm nedeni beyin kanaması

Oyuncu Burçin Bildik’in eşi Zeynep Bildik’in denize girerken beyin kanaması geçirdiği öğrenildi.

14.07.2011 - 12:10

Tatil için geldiği Bodrum Torrba’da eşi Burçin Bildik (42) ve arkadaşlarıyla denize girerken bir anda suyun üzerinde hareketsiz durduğu görülen Zeynep Elçin Bildik (31) hemen kıyıya çıkarıldı ve sağlık ekipleri müdahale etti. Hastanaye götürülürken 4 kez duran kalbi çalıştırılan genç kadın dün saat 15.45 sıralarında yaşamını yitirdi.

İzmir Adli Tıp Kurumu’na getirilen Burçin Bildik’e bu sabah yapılan otopside, beyin anevrizması geçirdiği ve beyin kanaması sonucu öldüğü belirlendi.

İki yıllık eşinin cenazesini almak için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gelen reklam yıldızı Burçin Bildik büyük üzüntü yaşadı. Burçin Bildik, Cuma günü İstanbul’da eşinin çok sevdiği Şakirin Camii’nde öğle vakti cenaze namazı kılınacağını, aynı gün ikindi namazının ardından da Lüleburgaz’da toprağa vereceklerini söyledi. Burçin Bildik duygularını şöyle dile getirdi:

"Bodrum’daki raporun aynısı. Beyin kanaması sonucu vefat etti. Işığım söndü. Işığımı kaybettim. Ölümü çok ani oldu. Sürprizi çok severdi yine sürpriz yaptı. 14 Şubat’da sevgililer gününde İzmir’de tanışmıştık. Yine onu İzmir’den alıp götürüyorum. Hepimizin başına gelebilecek bir olay. Stresten de kaynaklanan bir şey olabilir. Ebru Gündeş de aynı olayı yaşadı ama o kurtuldu. Benim eşimde çok kanama olduğu için kurtarılamadı." dedi.

Zeynep Elçin Bildik’in kızkardeşi Semra Elif de kardeşinin tabutunu alırken gözyaşı döktü. Burçin Bildik, baldızını teselli etmeye çalıştı.

Oyuncu Burçin Bildik ve eşi Zeynep Elçin Bildiktatiliçin Bodrum'a gelmiş, Torba Plajı'nda denize giren Zeynep Elçin Bildik, 12 Temmuz Salı günü denizde fenalık geçirmişti. Eşi ve çevredekiler tarafından denizden çıkarılan Bildik,sağlıkgörevlilerinin müdahalesinin ardından Bodrum Devlet Hastanesine kaldırılmış ve ilk müdahalenin ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmış ancak beyin ölümü gerçekleşmiş, daha sonra hayatını kaybettiği açıklanmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...