Ölümünden önce nişanlanmıştı

Amy Winehouse’un ölümünden birkaç hafta önce sevgilisi Reg Traviss ile gizlice nişanlandığı ortaya çıktı.

02.08.2011 - 17:22

Ölümünden önce nişanlanmıştı

35 yaşındaki Reg Traviss, 27 yaşındaki sevgilisi Amy Winehouse’a dizlerinin üzerine çökerek bir pırlanta yüzük teklif edince Winehouse bu teklifi reddedemedi. İddiaya göre Amy’nin tek isteği Reg Traviss ile evlenip içinde buluduğu yaşamdan ve çevresindekilerden kurtulmaktı. Ünlü çift önümüzdeki yıl içerisinde de evlenmeyi ve hayatlarının geri kalan kısmını birlikte geçirmeyi planlıyorlardı.

The Sun gazetesinin haberine göre, şarkıcının ölümüne kadar geçen sürede Traviss, Winehouse’un en yakınındaki kişiydi ve ölümü tüm sevenlerini gibi onu da derinden etkiledi. Sevgilisinin ölümünden sonra geçen hafta ilk kez konuşan Traviss, şarkıcının ölüm acısını kendisiyle paylaşan herkese teşekkür etmiş ve ‘güzel, gelecek vaat eden ve çok değerli’ bir insanın aramızdan ayrıldığını söylemişti.

Winehouse’un babası Mitch de kızının cenazesinde Traviss’in bu konuşmasını övmüştü. Baba Winehouse’a göre Traviss kızının ‘aşkı bulduğu’ tek kişiydi. Traviss kızına problemlerini çözmesinde büyük katkıda bulunmuş ve geleceğini şekillendirmesine yardım etmişti.

Mitch’e göre Traviss ile geçirdiği dönem Amy’nin hayatının en güzel günleriydi. Ona göre Travis, Amy’yi doğru yolda tutan tek kişiydi ve kızı Traviss’i hapishanede görme şansının kalmadığını anlayınca ciddi bir depresyona girmiş, morali bozulmuş ve kalbi kırılmıştı.SIR PERDESİ ARALANIYOR
Ölümünden birkaç gün önce şarkıcının cin-enerji içeceği kokteylini fazla kaçırdığı ve vaftiz kızı Dionne Bromfield’ın Camden’daki iTunes Festivali performansını izlemeye gittiği konuşuluyordu.

Aynı şekilde, Londra’daki bir uyuşturucu satıcısı Winehouse’un bin 200 sterlinlik kokain ve eroin almasına aracılık ettiğini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Öte yandan, tanıklardan Tony Azzopardi ise polis sorgusunda iddiaları doğrulamış ve Amy’nin ölüm tarihi olan 23 Temmuz günü sabaha karşı şarkıcıya A Sınıfı narkotik elemanlar satıldığını itiraf etmişti.

KESİN 'NEDEN' İÇİN 3 HAFTA DAHA BEKLENECEK
Şimdilik Winehouse’un kesin ölüm nedeni belirsizliğini korumaya devam ediyor. Sır perdesini aralamak isteyen polis çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Diğer taraftan, yaslı baba kızının her fırsatta alkol ve uyuşturucu bağımlılığı problemi ile savaşmaya çalıştığını ifade ediyor. Kamuoyu ise şarkıcının kesin ölüm nedenini öğrenebilmek için adli tıp raporlarını 3 hafta daha beklemek durumunda kalacak gibi görünüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...