'Ölürsem başkası ile evlenme'

İbrahim Tatlıses’in sevgilisi Ayşegül Yıldız, vurulmasından beş saat önce Tatlıses’le tartıştıklarını, dargınlığın ünlü sanatçının "Ben ölürsem, ne olur başka birisi ile evlenme" mesajıyla sona erdiğini söyledi.

15.04.2011 - 09:11

'Ölürsem başkası ile evlenme'

13 Mart gecesi silahlı saldırıya uğrayan ve tedavisine Almanya’da devam edilen İbrahim Tatlıses’in 10 yıldır görüştüğü sevgilisi Ayşegül Yıldız, günlerdir süren suskunluğunu bozdu. Acunn.com’da yer alan habere göre Yıldız, vurulmasından beş saat önce İbrahim Tatlıses’le küçük bir tartışma yaşadığını söyledi.

Aralarındaki dargınlığın, Tatlıses’in "Aşkım bugün yarın ne olacağım belli değil. Senden tek bir şey istiyorum, ben ölürsem ne olur başka birisi ile evlenme. Seni çok seviyorum" mesajını göndermesiyle sona erdiğini ifade etti.

Mesajı aldıktan sonra Tatlıses’e telefon açıp onunla barışan Yıldız, saldırı haberini öğrendikten sonra da sinir krizi geçirip hastaneye koştuğunu belirtti. Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisi olan Yıldız, okuldaki sınav yoğunluğu nedeniyle Tatlıses’le Almanya’ya gidemediğini de sözlerine ekledi.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...