Gelin adayı 28, damat adayı ise 50 yaşında. Bazıları için yaş farkı biraz fazla olabilir ama bunun dışında ilk bakışta diğerlerinden çok da farklı bir nişanlı çift olarak görünmüyorlar… Ancak damat adayının geçmişi biraz karışık.

Erkek olarak doğan Charles Kane’in ilk adı Sam Hashimi… Ancak kendisini erkekten çok bir kadın gibi hissittiğini farkeden Sam, 1987’de geçirdiği bir ameliyatla kadın oldu ve adını da Samantha olarak değiştirdi.

Kadın olduğu dönemde erkekler tarafından çekici bulunduğunu anlatan Charles Kane’in, bu dönemde pek çok erkek arkadaşı oldu, hatta bir kez de nişanlandı. İş hayatında da başarılı olan Kane, sahip olduğu serveti ve kadın vücudu ile Monaco jet sosyetesinde yıllarını geçirdi.

Ancak zamanla, kadınsal hormonların kendisini dengesiz ve aşırı hassas bir ruh haline soktuğunu düşünen, alışveriş yapmaktan sıkılan ve kötü bir cinsel hayat yaşayan Kane, 2004 yılında geçirdiği üç ameliyatla 17 yıllık kadınlıktan sonra tekrar erkek oldu. 25 bin paunda mal olan ameliyatta, nakil göğüsleri alındı ve vücudunun farklı bölgelerinden alınan derilerle yeni bir erkek cinsel organı yapıldı.

BU KEZ ERKEK OLARAK NİŞANDI
Charles’ın ikinci erkek yaşamı pek de düşündüğü gibi başlamadı. Yakınlık kurduğu kadınlar tarafından reddedilen ve aşağılanan Charles Kane hiç bir zaman bir kadın tarafından sevilemeyeceğini düşünüyordu. Ancak hayatı iki yıl önce Victoria Emms ile tanışmasıyla bir kere daha değişti. Birlikte olmaya başladıktan sonra Victoria’ya evlilik teklif etti ve teklifi kabul edildi.

Charles Kane ile evlilik planları yapan Victoria Emms’e göre Charles tam bir erkek. Diğer erkeklerden bir eksiği olmadığını düşünüyor üstelik geçmişte kadın olduğu için, kadınların ne istediğini diğer erkeklerden daha iyi anlıyor.

Charles Kane ve Victoria Emms evlenmeye hazırlanıyor.
Charles Kane ve Victoria Emms evlenmeye hazırlanıyor.

Cinsel hayatlarında da eksik bir yön olmadığını söyleyen Victoria, daha önce söylememiş olsaydı cinsiyet değiştirme operasyonu yaptırdığını asla anlamayacağını, zaten bunun bir şey değiştirmediğini belirtiyor.

Şimdi hayatını bir kadınla birleştirmeye hazırlanan Charles, tekrar kadın olmayı asla düşünmediğini söylüyor ama yine de içinde Samantha’dan bir şeyler kaldığını kabul ediyor.

Charles hayatını şöyle özetliyor; “Erkekler Mars’tan, kadınlar Venüs’ten derler. Ben Mars’tan Venüs’e uzun bir yolculuk yaptım ve tekrar Mars’a döndüm.”