One Direction dağılıyor mu?

İngiliz basınında yer alan iddialara göre, dünya genelinde milyonlarca hayranı olan müzik grubu One Direction'ın üyeleri en az bir yıl süreyle solo çalışmalarına ağırlık verme kararı aldı.

ntv.com.tr 24.08.2015 - 09:35

One Direction dağılıyor mu?

İngiltere'de yayınlanan yarışma programı The X Factor'ün yedinci sezonunda gösterdikleri başarının ardından ilk albümlerini kaydeden ve ilerleyen günlerde dünya çapında ünün sahibi olan müzik grubu One Direction'ın dağıldığı iddia ediliyor. 

İngiliz medyasında yer alan iddialara göre, Niall Horan, Harry Styles, Liam Payne ve Louis Tomlinson'ın üyesi olduğu One Direction, üyelerin solo albümlerine yoğunlaşmak için en az bir yıl sürecek bir ayrılık kararı aldı. Gruba yakın kaynaklara dayandırılan haberlere göre, ucu açık olan sürecin sonunda grubun yeniden bir araya gelip gelmeyeceği konusunda bir bilgi bulunmuyor. 

Zayn Malik
Zayn Malik

Geçtiğimiz dönemde grubun bir diğer üyesi 22 yaşındaki Zayn Malik, One Direction'dan ayrılmıştı.  

Malik'in "One Direction ile yaşamım hayal ettiğimin çok ötesine geçti ancak beş yılın ardından gruptan ayrılmam için şu anda doğru zaman olduğunu hissediyorum" sözleriyle gruptan ayrılmasının arından büyük yara alan ekip bir süre daha yollarına devem etmişti. 

Grubun beraber çalışmalarına en az bir yıl süreyle ara verdikleri yönünde haberlerin basında yer almasının ardından gruptan  iddialar ile ilgili hala resmi bir açıklama yapılmış değil. 

Sayfa Yükleniyor...