Onun tek suçu kahve içmek istemesiydi

Williamson sabahın 05:30'unda kahve yapmak için çıplak bir şekilde mutfağa girince yoldan geçen bir kadın tarafından teşhircilikle suçlandı.

21.10.2009 - 15:29

Onun tek suçu kahve içmek istemesiydi

Eric Williamson o sabah uyandığında sadece kendisine kahve yapmak istemişti. Fakat yoldan geçen biri ABD'nin Virginia eyaletinde yaşayan 29 yaşındaki Williamson'ı evinin mutfağında, sabahın 05:30'unda çıplak bir şekilde kahve yaparken görünce genç adam teşhircilikle suçlandı. Eve gelen polisler de Williamson'ı tutukladı.

Williamson ise o sabah hiçbir oda arkadaşının evde olmadığını söyleyerek kendisini savundu: "Evet hiçbir şey giymiyordum ama evde yalnızdım ve yataktan yeni kalkmıştım. Hava karanlıktı ve dışardan geçen birinin bana bakacağı aklımın ucundan geçmedi."

Şikayette bulunan kadının adı açıklanmadı ama Williamson'ı gördüğü sırada yanında 17 yaşında bir çocuk olduğu söylendi. Bir polis sözcüsü ise Williamson'ın çıplak görülmek istediği için böyle bir harekette bulunduğunu ve bu yüzden tutuklandığını açıkladı.

Fakat beş yaşında bir kızı olan Williomson, "Ben sevgi dolu bir babayım. Bu dünyada beni tanıyan herkes bilir ki asla böyle bir şey yapmam" dedi.

Suçlu bulunması halinde Williamson'ın bir yıl hapis cezası ve 2 bin dolar para cezası alması bekleniyor. Williamson ise yerel polise dava açmayı planlıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...