Onur Saylak'tan o iddialara yanıt: Yasal işlem başlatıldı

Oyuncu ve yönetmen Onur Saylak, haziran ayında boşandığı Tuba Büyüküstün ile sevgilisi Umut Evirgen hakkında beyanat verdiği iddialarını yalanladı. Saylak yasal işlemlerinde başlatıldığını açıkladı.

24.09.2017 - 15:11

Onur Saylak'tan o iddialara yanıt: Yasal işlem başlatıldı

Vatanım Sensin dizisinde rol alan Onur Saylak, haziran ayında iki çocuğunun annesi ve meslektaşı Tuba Büyüküstün'den boşanmıştı. 35 yaşındaki Büyüküstün daha sonra işletmeci Umut Evirgen'le ilişki yaşamaya başlamıştı. 

Saylak'ın eski eşinin ilişkisi hakkında, “Tuba'nın sevgilisi var diye boşanmadık. Böyle bir saçmalık olmaz. Bu hem ona hem bana hakarettir. Bizim ilişkimiz zaten bitmişti. Çocuklarımız için denedik, ama olmadı” ifadelerini kullandığı iddia edilmiş ve bazı medya kuruluşlarında yer verilmişti.

"Konuyla ilgili açıklama yapmadım" diyen 40 yaşındaki Saylak şöyle konuştu: "Çıkan beyanat bana ait değildir! Hiçbir gazeteye-gazeteciye konuyla ilgili açıklama yapmış değilim. Haddini bilmez bir takım kişilerin beni konuya dahil etme biçimleri akılalmaz derece çirkin ve gerçekleri yansıtmamaktadır. Hangi maksatla yazıldığını anlamadığım yazıyla ilgili gerekli yasal işlem başlatılmıştır!"

TUBA BÜYÜKÜSTÜN'ÜN SESİNDEN NİNNİ (VİDEO) - İZLE

Sayfa Yükleniyor...