NTV

Oprah Winfrey kazanmaya devam ediyor

Yaşam

Başrolünde Amerikalı ünlü talk şov yıldızı Oprah Winfrey’in oynadığı 'The Butler', gösterime girdiği ilk hafta 25 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etti. Filmin gişe başarısıyla son günlerde ırkçılık iddialarıyla gündeme gelen televizyon yıldızının yüzü güldü.

Dünyanın en ünlü ve en çok kazanan televizyoncularından Oprah Winfrey, rol aldığı son filmiyle de önemli bir başarıya imza attı. 16 Ağustos’ta gösterime giren filmi 'The Butler' 3 günde 25 milyon dolar hasılata imza atarken 'Jobs', 'Kick Ass 2' gibi iddialı yapımları geride bıraktı.

Lee Daniels’ın yönetmenliğini yaptığı film ilk haftasında başarıya ulaşırken, Oscar adayları arasında da gösterilmeye başlandı.

Oprah Winfrey’nin 1998 yılında oynadığı ve aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği 'Beloved' filmi sinema çevrelerinde hayal kırıklığı yaratmış ve başarılı yıldız o günden bu yana herhangi bir film projesinde yer almamıştı.

Son günlerde ırkçılık iddialarıyla gündeme gelen Oprah, kendisine büyük ün kazandıran “The Oprah Winfrey Show” programına ise 2011 yılında nokta koyarak kendi televizyon kanalını kurdu.