Orhan Kural'dan Cem Yılmaz'a eleştiri

Prof. Dr. Orhan Kural, Cem Yılmaz için "Lüks arabası tavşanlardan yapılmış kıyafetiyle öğrencilere küfür edip alay ediyor" dedi.

İHA 05.05.2016 - 14:20

Orhan Kural'dan Cem Yılmaz'a eleştiri

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural, Cem Yılmaz'ın İstanbul Teknik Üniversitesi'ne gelmesi ve kendisinin salona alınmaması üzerine yaşanan olayı değerlendirdi.

Zeytinburnu Belediyesi ile Biruni Üniversitesi işbirliği ile "Eğitimli Personel, Sağlıklı Çevre Projesi protokolü imza töreninde konuşan Kural, Cem Yılmaz'ı topa tuttu.

Kural "Mücadelem sürecek" dedi.
Kural "Mücadelem sürecek" dedi.

Prof. Dr. Orhan Kural, "Son zamanlarda beni televizyonda Cem Yılmaz ile ilgili gördünüz. Onunla mücadelem devam ediyor. Benim üniversiteme geldi. Şu anda benim üniversitemde, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde, kütüphanede yatanlar var. Vallahi billahi kütüphanede yatıyorlar, gidecek yerleri yok.

Ve, geliyor bu Cem Yılmaz üniversitemize, çocuklarla küfür ederek alay ediyor. Dünyanın parasını alıyor, vergi bile verdiği belli değil. Dedim ki, 'Niye geliyor benim üniversiteme'. Jaguar arabasıyla, üzerinde tavşanlardan yapılmış bir kıyafetiyle üniversiteye gelmiş. Ağzında sigarası. Ben de sponsor firmaya, "Onun yerine benim öğrencilerime burs verin' dedim" dedi.

Sayfa Yükleniyor...