İstanbul’un yeni konser alanı Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi’nin basın tanıtımı düzenlenen basın toplantısıyla gerçekleştirildi. Merkez’de ilk konseri verecek olan Soner Sarıkabadayı’nın da katıldığı toplantı, 19 Temmuz’da Secret Passion’da yapıldı.

Boğaz müdavimlerinin sıkça kullandığı Kuruçeşme’deki otopark konser alanına dönüştürülerek İstanbul’a yeni bir gösteri merkezi kazandırıldı.

Sadece bir konser alanı olmayan Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi ile birlikte İstanbul eğlence hayatı farklı bir konseptle tanışacak. Boğazın kıyısında, yeşilliklerin içindeki eğlence merkezi, hem konser alanı hem de kaliteli servis, lezzet ve müzik ilkesiyle konuklarını ağırlayan mekanlarıyla yaz gecelerinin gözdesi olma hedefiyle yola çıkıyor.

3 bin metrekare alan üzerine kurulan Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi, 5 bin kişiye müzik ziyafeti sunacak kapasiteye sahip. Ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunan mekan, İstanbul’daki yetersiz konser alanlarına alternatif olarak geliyor.

Soner Sarıkabadayı ile açılışı yapılacak Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi’de konser dizisi pop müziğin başarılı isimleriyle Eylül ayında devam edecek. Şarkılarıyla gündemde olan, Türk pop müziğinin ünlü isimleri hayranlarıyla Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi’de buluşacak. İstanbullular, Boğaz’ın keyifli ortamında hayranı oldukları sanatçıların canlı performanslarını izleme şansı bulacak.