Oya Aydoğan'ın oğlu annesinin vasiyetini açıkladı

Türk sinemasının ünlü oyuncusu Oya Aydoğan (59) dün vefat etti. Aydoğan'ın oğlu Gurur, annesinin vasiyeti üzerine bugün Ulus Mezarlığı'nda toprağa verileceğini açıkladı.

Haberler 16.05.2016 - 09:04

Oya Aydoğan'ın oğlu annesinin vasiyetini açıkladı

Aort damarındaki yırtılma nedeniyle 1 haftadır yoğun bakımda tedavi gören Oya Aydoğan dün yaşamını yitirdi. Cenaze programını ünlü sanatçının oğlu Gurur Aydoğdu açıkladı.

"EN DEĞERLİM"

Hastane önünde bekleyen gazetecilerin yanına gelen Gurur Aydoğdu şunları söyledi: Eminim ki Türkiye'nin çok sevdiği, benim de en değerlim Oya Aydoğan'ım bir haftadır verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Yarın (bugün) saat 1430 da Cemal Reşit Rey Kongre salonunda anma töreni düzenleyeceğiz. Ardından Levent Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra Ulus Mezarlığı'nda defnedeceğiz. Bütün sevenlerini cenaze törenine bekliyoruz.

"KENDİ İSTEĞİYDİ"

Ulus Mezarlığı'nda defnedilmesinin kendi isteği olduğunu söyleyen Gurur Aydoğdu, "Çok değerli bir insandı. Yardımseverdi. Hatalık çok ani geldi. Ameliyattan güçlü çıktıktan sonra aslında ümitlerim yeşermişti. Ancak bir hafta sonucunda bu kötü haberi aldık. İnşallah mekanı cennet olur" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...