İlişkili Haberler

Oyuncu Ozan Güven, sinema ve dizi sektöründen elde ettiği kazançla ayakkabı sektörüne yatırım yapıyor. İşleri büyütmeye karar veren oyuncu, Beşiktaş ve Nişantaşı’ndaki mağazalarına yenilerini eklemek için harekete geçti.

Milliyet’in haberine göre, Nişantaşı’na ek bir şubenin yanı sıra bir de Etiler’de mağaza açmak için dükkan bakmaya başladı. Geçen ay Cem Yılmaz’la Bodrum’da tatile giden oyuncu, dönüşte Nişantaşı ve Etiler’de mağazaları inceledi. Güven’in iki şube için bir milyon lira ayırdığı konuşuluyor.

En son Meryen Uzerli ve Belçim Bilgin’le “Annemin Yarası” filminde başrolleri paylaşan 41 yaşındaki oyuncu, gelecek sezon Cem Yılmaz’la yeni sinema filminin çekimlerine başlayacak.

"İkinci Bahar" dizisinde yer alarak kendini televizyon izleyicisine tanıtan Güven, "Bir İstanbul Masalı" dizisindeki rolüyle ününü pekiştirdi. "Canım Ailem", "Koyu Kırmızı" ve "Muhteşem Yüzyıl" gibi televizyon dizilerinde rol alan oyuncu, "G.O.R.A", "A.R.O.G", "Yahşi Batı" ve "Pek Yakında" filmlerinde yakın arkadaşı Cem Yılmaz'la birlikte oynadı.