Özcan Deniz İstanbullu Gelin için Ray Charles şarkısı seslendirdi

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı Star TV’nin büyük beğeni ile izlenen dizisi İstanbullu Gelin’in 28 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek yeni bölümüne Faruk ve Emir’in sürpriz tanışmaları damgasını vuracak. Her şeyden habersiz ilk kez karşı karşıya gelen baba oğlun merakla beklenen sahnelerinde ise Özcan Deniz, efsanevi müzisyen Ray Charles’ın unutulmaz parçası Hit The Road Jack’i seslendiriyor.

ntv.com.tr 27.04.2017 - 15:14 | Son Güncelleme : 27.04.2017 - 15:51

Özcan Deniz İstanbullu Gelin için Ray Charles şarkısı seslendirdi

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerde yer aldığı 'İstanbullu Gelin’ dizisinin 28 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde Faruk Boran (Özcan Deniz) sonunda oğlu Emir ile tanışıyor. Peki Emir’in kendi oğlu olduğunu öğrenebilecek mi?

Müzik okulunun açılış telaşında olan Süreyya’ya (Aslı Enver)  yardıma gelen Faruk, kaderin cilvesi Emir ile karşılaşır. Baba oğul olduklarından bihaber olan ikilinin aralarında sıcak bir iletişim gelişir. Hatta o kadar iyi anlaşırlar ki birlikte müzik yaparlar. Emir eline marakas alırken, Faruk da kanun çalıp şarkı söyleyerek ona eşlik eder. Ray Charles’ın unutulmaz parçası 'Hit the Road Jack’i sürpriz bir performansla sergileyen ikiliyi, Süreyya ve Dilara da büyülenerek izler. 

Uzun bir aradan sonra oynadığı dizi için şarkı seslendiren  yakışıklı oyuncu Özcan Deniz, oldukça renkli geçen çekimler için şunları söyledi: “Faruk sürprizlerle dolu bir karakter. Otogarda büyümüş olmasına rağmen farklı donanımlara sahip hayatı yakalayabilmiş biri. Faruk’un eğlenceli ve sürprizli taraflarını oynamaktan da büyük keyif alıyorum. Faruk’un oğlu Emir ile yaptığı 'Jam session' performansı beni de ekibi de çok eğlendirdi."

Sürpriz dolu gelişmelerle 'İstanbullu Gelin' cuma akşamı saat 20.00'de Star TV’de ekrana gelecek.

İSTANBULLU GELİN 9. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...