Paramparça 80. yeni bölümde Cansu ve bebeği yaşayacak mı?

Star TV'nin sevilen dizisi Paramparça'nın  80’inci bölümünde  gözyaşları sel olacak... 80. yeni bölüm fragmanı sonrası merak edilen ise Cansu ve bebeği yaşayacak mı?

12.11.2016 - 14:58 | Son Güncelleme : 13.11.2016 - 17:39

Paramparça 80. yeni bölümde Cansu ve bebeği yaşayacak mı?

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı Paramparça dizisinin 80’inci bölümü pazartesi yayınlanacak. 80. yeni bölüm fragmanları yayınlanan Paramparça'da neler yaşanacak? 

PARAMPARÇA 80. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

CANSU ORTADA YOK

Burhan Bey’in direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle Cansu’nun da içinde bulunduğu otomobil uçurumdan düşer. Etrafta ne kazayı gören vardır ne de kazazedelere yardım edebilecek biri… Hamilelik okulunda Cansu’yu bekleyen Deniz ters giden bir şeyler olduğunun farkındadır. Deniz, Cihan’a Cansu’nun ortadan kaybolduğu haberini verir. Herkes Cansu’yu arar ancak Cansu’nun izi bulunamaz.

BAŞINIZ SAĞ OLSUN…

Saatler sonra Deniz’e gelen bir telefonla acı haber öğrenilir. Tüm aile, Cansu ve Burhan Bey’in getirildiği hastaneye koşar ancak durum hiç iç açıcı değildir. Doktorlar, yoğun bakımdan, cenazeden, kayıptan ve baş sağlığından bahsetmektedir…

PARAMPARÇA 80. YENİ BÖLÜM 1. FRAGMAN

HACKER’IN HAZAL ŞOKU

Maide Hanım bir itiraf CD’si hazırlayıp Dilara’ya gönderir. Dilara’nın evde olmamasını fırsat bilen Asuman, CD’yi alır ve doğruca Candan’a gider. İkilinin eline artık yeni bir koz geçmiştir. Selma, Cihan’dan aldığı talimatla, Harun’un paravan şirketlerinden Hazal’ın adının çıkarılması için gizemli hacker’ıyla görüşme yapar. Hacker, Hazal’ın adını duyunca şoka girer…

Sayfa Yükleniyor...