Paris Hilton ile Chris Zylka'nın düğün tarihi belli oldu

The Leftovers'ın yıldızı ABD'li oyuncu Chris Zylka ile nişanlandığı gündün itibaren 20 karatlık yüzüğüyle gündemde olan Paris Hilton'un düğün tarihi belli oldu. 11 Kasım'da evlenmeyi planlayan Hilton, sosyal medya hesabından Türkiye mesajı paylaştı.

Haberler 26.05.2018 - 11:17

Paris Hilton ile Chris Zylka'nın düğün tarihi belli oldu

Amerikalı sosyetik güzel Paris Hilton (37) DJ sevgilisi Chris Zylka ile bir süredir büyük aşk yaşıyor. Öyle ki Chris Zylka aşkını kanıtlamak için koluna kocaman Paris yazan bir dövme yaptırmıştı.

Bunun üzerine “Ne kadar şanslı bir kadınım, beni böylesine seven bir sevgilim var” diyen Paris Hilton ile Zylka, ocak ayında nişanlanmıştı. Çiftin 11 Kasım 2018’de evlenmek için hazırlık yaptığı belirtildi.

TÜRKİYE MESAJI

'da gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show'da podyuma çıkacak olan Paris Hilton, sosyal medya hesaplarından, "Merhaba Türkiye, Land of Legends ve Dosso Dossi Fashion Show'un muhteşem şovunda görüşmek üzere, hepinizi seviyorum" mesajı paylaştı.

TÜRK MANKENLERLE AYNI PODYUMDA

Dosso Dossi Fashion Show ve The Land of Legends ortaklığında 10 Haziran'da Antalya'da gerçekleştirilecek büyük şovun yıldızı Paris Hilton'a Türkiye'den Çağla Şıkel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy eşlik edecek.

Sayfa Yükleniyor...