Pepe ve Quaresma eşlerini gölgede bıraktı

Pepe ve Ricardo Quaresma önceki gün İstinyePark’ta görüntülendi. Sık sık kıyafetleriyle gündeme gelen ünlü yıldızlar giyim tarzlarıyla eşlerini gölgede bıraktı.

8588597.jpg

Markalar Sokağı’nda lüks mağazalardan alışveriş yapan ve ardından yemek yiyen Beşiktaş’ın Portekizli oyuncuları Pepe ve Ricardo Quaresma'nın yanında eşleri Ana Sofia Moreira ve Daphne Quaresma da vardı.

Ünlü futbolcuların kıyafet ve aksesuarlarının eşlerinden daha tarz olması dikkat çekti.

34 yaşındaki Quaresma ile Pepe daha önce ise bir AVM çıkışında görüntülenmişti.

İki ismin kıyafetleri gündem olmuş hatta sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Daha sonra modacı Başak Dizer Tatlıtuğ'un köşesinde yılın erkek giyim stilini (Layering) yazması sonrası ikilinin, üst üste giyilen ve ekosenin öne çıktığına vurgu yaptığı layering trendine uygun giyindiği anlaşılmıştı.

LAYERING NEDİR?

Layering hakkında Dizer Tatlıtuğ yazısında , "Kış ayları en sevdiğimiz şey ‘layering’ yani kat kat giyinmek. Bu trendi fotoğraftaki gibi üst üste giyeceğiniz tişörtlerle ve gömleklerle yapmak çok kolay. Kırmızı siyah büyük ekoseli oduncu kaban da geçen sezon trendlerinin devamı. Yani bu sezon almazsanız olmazlardan" ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...