Prens bile olsa rezervasyon şart

İngitere Prensi William’ın arkadaşlarıyla bir restoranta gitmek istediği ancak rezervasyonu olmadığı için geri çevrildiği öğrenildi.

14.04.2011 - 23:51

Prens bile olsa rezervasyon şart

İngiltere tahtının ikinci varisi olan Prens William belki ileride İngiltere Kralı olacak ama bu istediği yerde yemek yemesine olanak sağlamıyor.

William ve bir grup arkadaşının Pazar gecesi Galler bölgesinde bir lokantada yemek yemek istedikleri ancak 20 kişilik yer ayırtmadıkları için geri çevrildikleri öğrenildi.

William’ın birliğinden Iain “Spike” William’ın, “Planımız orada yemek yemekti ancak bize istediğimiz sayıda yerleri olmadığını söylediler” dedi.

Bölgenin işadamlarından Jonathan Campbell de restorantın telefonunun çaldığını ve ufak bir parti için yerleri olup olmadığının sorulduğunu anlattı. Campbell, “Hatta telefondaki kişi gelecekler arasında Prens William’ın da olacağını söyledi. İlk başta bunun şaka olduğu sanıldığının ancak dördüncü seferde inanıldılar” dedi.

Campbell Prens’in alınmamasını ise normal karşılıyor ve kendisinin de rezervasyonsuz alınmadığını ifade edip, bunun gayet adil olduğunu belirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...