Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie bebek iddialarıyla gündemde

Prenses Beatrice'in bebek mağazasından çıkarken görüntülenmesi heyecan yarattı ve iddiaları beraberinde getirdi. Kimi Beatrice'in kendi bebeği için kimi de kardeşi Eugenie'nin dünyaya getireceği bebeğine hediye aldığını önü sürdü.

12.09.2020 - 14:53

Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie bebek iddialarıyla gündemde

Geçen yılın ortalarından bu yana çalkantılı günler geçiren İngiliz kraliyet ailesinde herkes mutlu bir haber peşinde. Önce Prens Andrew'nun adının karıştığı skandallar, ardından Prens Harry ile Meghan Markle'ın aileden ayrılması derken hem kendileri hem de hayranları onlardan mutlu bir haber duyma isteği içinde. Herkesin büyük bir merakla beklediği Prenses Beatrice'in düğünü de corona virüs pandemisi yüzünden kapalı kapılar ardından çok az sayıda katılımla gerçekleşince bu beklenti iyice arttı.

BEBEK MÜJDESİ BEKLENİYOR

Ailenin en çok ilgi uyandıran üyeleri bir yana bütün gözler, ikisi de yeni evli olan iki kardeş Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie'ye çevrildi. Onlardan beklenen ise bir bebek müjdesi. Basın da neredeyse her gün bu iki kardeşten birinin hamile olduğu iddialarını ortaya atıyor. Ama son gelişme bu iddiaların belki de o kadar yersiz olmayabileceğini gözler önüne serdi.

BEBEK EŞYASI HEYECANLANDIRDI 

Adı skandallara karışan Prens Andrew'nun Sarah Ferguson ile evliliğinden dünyaya gelen büyük kızı Prenses Beatrice önceki gün Londra'da bebek eşyaları satan bir mağazadan çıkarken görüntülendi. Lacivert bir etek ve aynı renk bluz ile ceket giyen Beatrice, yüzüne de tıbbi bir maske taktı. Mağazada bir süre alışveriş yapan Beatrice daha sonra çıkarak kendisini otomobilinde bekleyen kocası Edoardo Mapelli Mozzi'nin yanına gitti. Prenses Beatrice'in satın aldığı ve elindeki alışveriş torbasında bulunan bebek eşyaları da merak uyandırdı. Bu davranış da aileden her an bir bebek haberi bekleyenlerin heyecanlarını yükseltti.

KİMİN İÇİN ALDI? 

Ortaya atılan iddialardan ilki geçen aylarda Edoardo Mapelli Mozzi ile kapalı kapılar ardında evlenen 32 yaşındaki Beatrice'in hamile olduğu yolunda. Birkaç haftadır aynı konuda iddialar basında da yer alıyor. İkinci iddia ise Beatrice'in kendisinin değil iki yıl önce Jack Brooksbank ile evlenen kardeşi Eugenie'nin hamile olduğu. Kimi Beatrice'in yakında doğacak olan kendi bebeği için kimi de kardeşinin dünyaya getireceği bebek için hediye aldığı yolunda. Daha gerçekçi düşünenler ise Prenses Beatrice'in belki de bir yakınının bebeği için hediye almış olabileceğini söylüyor. 

BABİL 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...