Prenses Charlotte örümcek avında

İngiliz belgesel yapımcısı Sir David Attenborough ile görüşmesinde öremcek sevgisi gündeme gelen Prenses Charlotte'ın, sık sık annesi Kate Middleton ile örümcek avına çıktığı iddia edildi.

28.01.2021 - 10:24

Prenses Charlotte örümcek avında

İngiltere Kraliyeti'nden Prens William (38) ile eşi Düşes Kate Middleton'ın (39) çocukları Prens George (7), Prenses Charlotte (5) ile Prens Louis'in (2) eğitimlerine çok önem veriyor. Özellikle Düşes Kate'in bu konuda çok hassas olduğu, üç çocuğunun televizyon izlemelerini sınırladığı biliniyor.

BAHÇEDE SERÜVEN

Çocuklarının hayatı ekran yerine doğadan öğrenmesini isteyen Kate, yağmur da yağsa kar da yağsa onları her gün muhakkak bahçede dolaştırıyor. Bu konuda en büyük serüveni de kızı Charlotte ile yaşıyor.

UZUN UZUN İNCELİYOR

Kraliyet uzmanı Katie Nicholl, "Charlotte örümceklere hayranlık duyuyor. Onlara bakmayı, onlardan bir şeyler öğrenmeyi seviyor. Bu yüzden Kate ile çocukları sık sık örümcek avına çıkıyorlar. Başta Charlotte olmak üzere çocuklar yakaladıkları örümcekleri uzun uzun inceledikten sonra zarar vermeden doğaya bırakıyorlar" dedi.

Menajerimi Ara 23. yeni bölüm fragmanı

Sayfa Yükleniyor...