Prens'in mutluluğu kısa sürdü

Şatafatlı kraliyet düğününü üzerinden henüz iki hafta geçti, ancak Monaco Prensi II. Albert ve eşi Charlene'in evliliğinin üzerinde şimdiden kara bulutlar dolaşıyor.

Haberler 14.07.2011 - 10:25

Prens'in mutluluğu kısa sürdü

Fransız "Le Figaro" gazetesi Monaco Prensi II. Albert ve eşi Charlene'in Güney Afrika'daki balayı sırasında farklı otellerde kaldığını yazdı. Gazete gerilimin tek göstergesinin bu olmadığı, magazin fotoğrafçılarının Prens'ten yeni gelini öpmesini istediğinde, Charlene'in başını çevirdiği ve Prens Albert'in kendisini sadece yanağından öpmesine izin verdiği haberine de yer verdi.

Deutsche Welle'nin haberine göre, gelinin babası Michael Wittstock, Güney Afrika medyasına çiftin ayrı otellerde kalmasına gerekçe olarak kızının Uluslararası Olimpiyat Komitesi'nin toplantısına katılmış olmasını gösterdi. Wittstock, toplantı sabah 7:00'de başladığı için kızının toplantının yapıldığı otelde kalmayı tercih ettiğini savundu.

Soylu aileler hakkında araştırmalar yapan Fransız uzman Stephane Bern ise “Belki de tüm gün fotoğrafçıların önünde öpüşmekten sıkılmışlardır” yorumunu yapıyor. Bern, çiftin geçtiğimiz hafta gelinin anavatanı Güney Afrika'da yapılan ikinci düğün sırasında kameralar üzerlerine doğrultulmamışken sık sık öpüştüklerine dikkat çekiyor.

Düğün öncesinde de ünlü çiftin arasının açık olduğu yönünde birçok dedikodu yapılmıştı. Fransız basınında Charlene'in düğünden vazgeçip ülkesi Güney Afrika'ya geri dönmek istediği yönünde haberler yer almıştı. Fransız haber dergisi ''L'Expres” Charlene'in II.Albert'in özel hayatıyla ilgili yeni ayrıntıları öğrendikten sonra havaalanının yolunu tuttuğunu iddia etmiş, Albert'in evlilik dışı iki çocuğuna atıfta bulunarak başka çocuklarının da olabileceği spekülasyonunda bulunmuştu.

Sayfa Yükleniyor...