PUHUTV HAKKINDA HER ŞEY

Doğuş Digital tarafından hayata geçirilen online televizyon kanalı puhutv’nin Ay Yapım’a yaptırdığı Türkiye’nin en çok izlenen online dizisi Fi, mobil projelerin yarıştığı MMA Smarties Ödülleri’nde yılın en iyi içeriği ödülünü aldı.

Reklam sektörünün en prestijli ödüllerinden olan Effie Awards’ta lansman kampanyasıyla bir altın ve bir gümüş olmak üzere iki ödül alan puhutv, diğer bir büyük etkinlik olan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin Entegre Kampanyalar Film-TV Sinema kategorilerinde Kristal Elma ve Büyük Ödüllerle döndü. Smarties Ödülü ile birlikte puhutv toplam 6 ödül kazanmış oldu.

15 MİLYON İZLEYİCİ

Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de dizi izleme alışkanlığının değişimine öncülük eden puhutv, orijinal içerikleri ve 11 bin saati aşan geniş arşiviyle kısa sürede Türk internet kullanıcılarının vazgeçilmez mecralarından olmayı başardı.

Yaklaşık 3 milyon kişinin akıllı telefonlarına indirdiği ve 15 milyon tekil izleyiciyi ağırlayan puhutv daha şimdiden Türkiye’nin en çok izlenen online televizyonu oldu. Her geçen gün gelişime devam eden puhutv, orijinal içerikleriyle yoluna devam edecek

'Fİ'NİN FİNALİNE DAMGA VURAN ŞARKI (YENİ SEZON 9 KASIM'DA)

RAKAMLARLA PUHUTV

KOLAY VE ÜCRETSİZ ULAŞMAK