Queensland polis departmanı: Game of Thrones'taki ölümleri bize bildirmeyin, yetki alanımızın dışında ve bizim ejderhalarımız yok

Avustralya'da bir polis departmanı Game of Thrones'un dün akşam yayınlanan 3. bölümününü ardından sosyal medyadan "ölümleri bize bildirmeyin" uyarısında bulundu.

Haberler - ntv.com.tr 29.04.2019 - 14:35

Queensland polis departmanı: Game of Thrones'taki ölümleri bize bildirmeyin, yetki alanımızın dışında ve bizim ejderhalarımız yok

Avustralya'nın Queensland eyaletine ait polis departmanı dün akşam Game of Thrones'un yeni bölümünün yayınlanmasının ardından gelen 'ihbarlar' nedeniyle sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bir uyarı notuyla takipçilerinden dizide yaşanan ölümleri onlara bildirmemeleri gerektiğini esprili bir dilde uyardı.

Polis departmanı Facebook'tan paylaştığı notta, dizi hayranlarının ölümer sonrası 000 olan acil durum numarasını aramamalarını rica etti.

"BİZİM EJDERHALARIMIZ YOK"

Dizinin hastag'i (etiket) ile paylaşım yapan Queensland polis departmanı, "Lütfen Winterfell'de yaşanan ölümleri bildirmek için 000 hattını aramayın. Bizim yetki alanımzın dışında ve bizim ejderhalarımız da yok." dedi.

Kısa sürece binlerce beğeni, yorum ve paylaşım alan gönderiye bir kullanıcı final sezonun başında filleri olmamasından hayıflanan Cersei'ye göndermede bulunarak "peki filleriniz var mı" diye sordu. Departman buna da "çok üzücü ama hayır" diye cevap verdi.

GAME OF THRONES 8. SEZON 4. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...