'Rahat ol evlat bunu da hallederiz'

İbrahim Tatlıses'in Almanya'daki tedavisi bitti, önümüzdeki ay Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

20.05.2011 - 08:53

'Rahat ol evlat bunu da hallederiz'

Ahmed Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses’in son durumuyla ilgili ilk kez Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu’na konuştu. Beklenen haberi veren Tatlıses, babasının Almanya'da süren tedavisini bittiğini ve Haziranda döneceğini belirtti.

BUNU DA HALLEDERİZ EVLAT  
Tatlıses, babasının durumunu ve silahlı saldırı sonucu yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

"Bacaklarım tutmuyordu. “Neden bu hastaneye getirdiniz?” diye bağrınmaya başladım. O sırada bir iki tane vurmuşum korumalara. Kafasından vurulmuş, her yeri kan içinde ama şaşırtıcı derecede bilinci açık. Benim o sağa sola saldıran halimi görünce bana ne dedi biliyor musun? “Rahat ol evlat, bunu da hallederiz” dedi. Ambulansta giderken ikinci olarak da “Bana bunu kim yaptı?” diye sordu.

HAZİRANDA DÖNÜYORUZ
Ben buraya gelmeden doktorlar “Artık taburcu olabilirsiniz” dedi. O kadar iyi durumda anlayacağın... Doktorlar “gidebilirsiniz” dedi. Ama biz biraz daha kalsın istiyoruz... Fizik tedaviye biraz daha devam etsin orada. Haziran başında dönebiliriz. Çünkü orada daha rahat, buraya gelse ziyaretçiden yorgun düşer. Orada fizik tedavide kullandığı cihazlardan satın alıp buraya getireceğiz."   


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...