Reebok yeni koleksiyonunun yüzünü arıyor

Reebok’un yeni koleksiyonunun yüzü olmak için stilinize inanıyorsanız, bir fotoğraf göndermeniz ve sitedeki soruları yanıtlamanız yeterli.

18.05.2009 - 19:34

Reebok yeni koleksiyonunun yüzünü arıyor

Avrupa genelinde başlatılmış olan kampanyaya, moda bilgisine güvenen ve çekinmeden kendi stilini ortaya koyan tüm genç kızlar başvurabilecek.

Moda tutkunu ve stil sahibi genç kızlar arasından seçilecek olan yeni yüzün fotoğraf çekimleri, yurtdışından gelecek olan moda fotoğrafçıları ile gerçekleştirilecek. Çekimler Vice dergisinde yayınlanırken, Reebok mağazalarının vitrinlerinde ise seçilen yeni yüzün görselleri yer alacak.

Türkiye’de, bu projenin başvuruları Mayıs ve Haziran aylarında gerçekleşecek. Reebok, dergi yayın yönetmeni ve trendsetter’lardan oluşan jüri Temmuz ayının ilk haftasında başvuru yapanlar arasından seçim yapacak. Kazanan yarışmacı Türkiye’de Fly Generation’un yeni yüzü olacak.

2009 yılının ikinci yarısında Avrupa genelindeki tüm ülkelerin kazananları bir araya gelecek ve ünlü moda dergisi Vice için kapsamlı bir röportaj ve fotoğraf çekimi gerçekleştirilecek.

Moda tutkunu, stil sahibi tüm genç kızlar online başvuruda bulunabilecekler. Projeye dahil olmak için tek yapılması gereken tarzınızı en iyi yansıttığını düşündüğünüz boy fotoğrafı ile www.reebokflygeneration.com sitesinden başvuru yapmak ve sitedeki soruları yanıtlamak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...